DIETA PUDEŁKOWA – CO TO WŁAŚCIWIE JEST?

W Internecie coraz częściej możemy znaleźć oferty diety pudełkowej. Oferują gotowe dania z dostawą do domu czy biura.  Proponują dania z mięsem, wegetariańskie, wegańskie bądź bezglutenowe. Dania mogą być dobrane odpowiednio do naszej aktywności fizycznej, wzrostu oraz wagi lub o określonej kaloryczności. Możemy wybrać czy chcemy tylko lunch, śniadanie czy cały zestaw posiłków na cały dzień. Jedzenie jest zdrowe i odpowiednie do naszych potrzeb. Jest to świetny wybór dla osób bardzo aktywnych lub nielubiących (nieumiejących) gotować, a chcą mimo to odżywiać się zdrowo. Firmy oferują dowóz ciepłych posiłków, możliwe jest także dowóz kilku dań zimnych, a my musimy je tylko odgrzać.

DIETA PUDEŁKOWA – CO TO WŁAŚCIWIE JESTSą także opcje, gdzie otrzymujemy pudełko z częścią składników, takie jak: przyprawy, makaron, ryż itp., a my np. sami dokupujemy warzywa i mięso. W zestawie otrzymujemy przepis i potrzebne składniki i samodzielnie w domu gotujemy zdrowy posiłek. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chciałyby nauczyć się gotować zdrowo, a nie wiedzą jak zacząć.

Cena gotowych dań na 5 dni to koszt około 500 zł, jeśli wybierzemy abonament  na dłuższy okres czasu, cena jest korzystniejsza.

Pudełka z częścią składników i przepisami, możemy zamówić już od 100 zł i taki zestaw zawiera rozpisane menu na 2 tygodnie.