COŚ NA ZĄB PODCZAS WYCIECZKI I NIE TYLKO

COŚ NA ZĄB PODCZAS WYCIECZKI I NIE TYLKOJesteś na plaży, w górach, w kurorcie czy nawet w centrum miasta – wszędzie masz dostępne popularne, a także nieco mniej popularne przekąski. Coś idealnego dla turystów na chwilowe wyciszenie głodu, coś dla dzieci. Coraz więcej pojawia się food trucków czy budek, które oferują nam oryginalne przekąski.

Zauważyliśmy, że nie ma reguły czy jesteś w górach czy nad morzem, oscypki dostaniesz wszędzie, oczywiście nie smakują jak te w górach od prawdziwych górali, ale turystom to nie przeszkadza.

Najczęściej uwielbiane przez dzieci są oczywiście gofry, z posypką, z polewą, z owocami czy dużą ilością bitej śmietany. W tym roku pojawiła jak zwiększyć sprzedaż w sklepie się nowość – bubble wafle. Wafelek z bąbelkami wypełniony jest lodami, owocami, bitą śmietaną czy innymi słodkościami. Możemy wybierać różne smaki i dobierać własne składniki. Deser jest dość kaloryczny, ale spróbować nie zaszkodzi!

Frytki belgijskie również cieszą się dużą popularnością. Serwowane z różnymi sosami, smażone dwu fazowo. Wielu uważa, że są smaczniejsze od takich tradycyjnych frytek.

Lody naturalne także podbiły nasze serca. Nie chcemy już lodów z maszyny. Wolimy oryginalne smaki, a co niektóre lodziarnie naprawdę mają bardzo wymyślne smaki: bazyliowe, whisky czy popularne, znane nam słodycze: Kinder, Oreo, Nesquik itd. No i oczywiście najbardziej popularne – słony karmel. Pyszne!

A jakie w waszym mieście oferują oryginalne przekąski i po które sięgacie najchętniej?