COŚ NA ZĄB PODCZAS WYCIECZKI I NIE TYLKOJesteś na plaży, w górach, w kurorcie czy nawet w centrum miasta – wszędzie masz dostępne popularne, a także nieco mniej popularne przekąski. Coś idealnego dla turystów na chwilowe wyciszenie głodu, coś dla http://kajaki-domaszk.pl/wda.htmldzieci. Coraz więcej pojawia się food trucków czy budek, które oferują nam oryginalne przekąski.

Zauważyliśmy, że nie ma reguły czy jesteś w górach czy nad morzem, oscypki dostaniesz wszędzie, oczywiście nie smakują jak te w górach od prawdziwych górali, ale turystom to nie przeszkadza.

Najczęściej uwielbiane przez dzieci są oczywiście gofry, z posypką, z polewą, z owocami czy dużą ilością bitej śmietany. W tym roku pojawiła się nowość – bubble wafle. Wafelek z bąbelkami wypełniony jest lodami, owocami, bitą śmietaną czy innymi słodkościami. Możemy wybierać różne smaki i dobierać własne składniki. Deser jest dość kaloryczny, ale spróbować nie zaszkodzi!

Frytki belgijskie również cieszą się dużą popularnością. Serwowane z różnymi sosami, smażone dwu fazowo. Wielu uważa, że są smaczniejsze od takich tradycyjnych frytek.

Lody naturalne także podbiły nasze serca. Nie chcemy już lodów z maszyny. Wolimy oryginalne smaki, a co niektóre lodziarnie naprawdę mają bardzo wymyślne smaki: bazyliowe, whisky czy popularne, znane nam słodycze: Kinder, Oreo, Nesquik itd. No i oczywiście najbardziej popularne – słony karmel. Pyszne!

A jakie w waszym mieście oferują oryginalne przekąski i po które sięgacie najchętniej?

materiały i tkaniny od metra